Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro GLA7000239
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender GLA7000239 Breaker Strip Sliding Door
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GLA7000239 |
| Manufacturer Part # | GLA7000239 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 34" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GLA7000239 4 Pieces (2) 33-7/8" (2) 21-7/8", Sliding Door Breaker Strip, Glastender Mf24 Mf24-b2 Mf36 Mf36-b2 Mf48 Mf48-b2, St36 St48 St48-bg (2010 And After) St48-bg (prior To, 2010)

