Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket .
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro GT-033102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender GT-033102 Shelf
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT-033102 |
| Manufacturer Part # | GT-033102 |
| Height | 0.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 6.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT-033102 18-7/8" X 22-1/4" Gray Epoxy Coated, Glastender Bb108-h Bb24 Bb36 Bb36-d Bb48 Bb60-h Bb72, Bb84-h Bb96 Fv48 Lp48 Lp72 Lp96 Lpt36 Nd-94 Nd52, Nd72

