KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro GT-034929
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender GT-034929 Light Socket
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT-034929 |
| Manufacturer Part # | GT-034929 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT-034929 Fluorescent Light Lamp Holders (pair), Light Socket 600v 120w, Glastender Bb108-h Bb24 Bb36 Bb36-d Bb48 Bb60-h Bb72, Bb84-h Bb96 Ds24 Ds48 Ds72 Fv24 Fv48 Kc24 Kc48, Kc52 Kc72 Kc84 Lp48 Lp72 Lp96 Lpt36 Nd48 Nd52 Nd72, Pt108 Pt48 Pt60 Pt72 Pt84 Pt96

