Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro GT-037425
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender GT-037425 Pump Tube Detergent
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT-037425 |
| Manufacturer Part # | GT-037425 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT-037425 Detergent Pump Tube, Glastender Gt-18 Gt-18 1 Gt-18 1l Gt-18 1r Gt-18 2, Gt-18 2-ic Gt-24 Gt-30 Gw24

