Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket .
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro GT033001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender GT033001 Defrost Timer
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT033001 |
| Manufacturer Part # | GT033001 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT033001 120vac 15/20a 6hr Interval Manual., Glastender Mf24 Mf24-b2 Mf36 Mf36-b2 Mf48 Mf48-b2, Mf48-b2-t Mfv24
