Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender IBCA-36 Ice Bin Cover Kit 36" Wi De For 19" Deep Bin
Item:
#2231445
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | IBCA-36 |
| Manufacturer Part # | IBCA-36 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender IBCA-36 Ice Bin Cover Kit 36" Wi De For 19" Deep Bin
About this item
Product Details
Product Details
Glastender IBCA-36 Ice Bin Cover Kit 36" Wi De For 19" Deep Bin