Free Shipping
Free Shipping
$707.65
$1,388.00
Compare Price
You save
$680.35
(49%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender LCS-S Line Chiller Stand S/s 26 1/2in X 24in X 39in
Item:
#2234155
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | LCS-S |
| Manufacturer Part # | LCS-S |
| Height | 38" |
| Width | 26.88" |
| Depth | 25.31" |
| Weight | 70 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender LCS-S Line Chiller Stand S/s 26 1/2in X 24in X 39in
$707.65
$1,388.00
You save
$680.35
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender LCS-S Line Chiller Stand S/s 26 1/2in X 24in X 39in