Delivery to:
This item cannot be returned.
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender PW-12-MF Pipe Wall Draft Dispensing Tower Wall Mount (12) Stainless Steel Faucets (handles Not Included)
| Manufacturer | Glastender, Inc. |
|---|---|
| Model Number | PW-12-MF |
| Manufacturer Part # | PW-12-MF |
| Cooling Type | Air Cooled |
| Mounting | Wall Mount |
| Column Qty | No Columns |
| Height | 6" |
| Width | 55.25" |
| Depth | 15" |
| Weight | 56 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender, Inc., PW-12-MF, Pipe Wall Draft Dispensing Tower, wall mount, (12) stainless steel faucets (handles not included), air-cooled, surface mount drain pan with removable perforated insert, all stainless steel construction, mirror finish (NOTE: Made to order, not returnable)"
