$40.26
$64.61
Compare Price
You save
$24.35
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glenco 2GAD-M691-002 24 1/2 In X 30 1/4 4 Side D Gray Pvc Gasket
Item:
#1973325
Technical details
| Fits with Manufacturer | Glenco |
|---|---|
| Model Number | 2GAD-M691-002 |
| Manufacturer Part # | 2GAD-M691-002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Glenco 2GAD-M691-002 24 1/2 In X 30 1/4 4 Side D Gray Pvc Gasket
$40.26
$64.61
You save
$24.35
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glenco 2GAD-M691-002 24 1/2 In X 30 1/4 4 Side D Gray Pvc Gasket