Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2GAD0691-022
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glenco 2GAD0691-022 Door Gasket 20 1/2" X 25 1/2"
| Fits with Manufacturer | Glenco |
|---|---|
| Model Number | 2GAD0691-022 |
| Manufacturer Part # | 2GAD0691-022 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glenco 2GAD0691-022 Door Gasket 20-1/4" X 25-1/4, 7/16" Mag 1" Base 1/2" High, Snap-in Gray, Glenco

