Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other SP536-22
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glenco SP536-22 Wire Shelf White Epoxy
| Fits with Manufacturer | Glenco |
|---|---|
| Model Number | SP536-22 |
| Manufacturer Part # | SP536-22 |
| Height | 0.5" |
| Width | 25" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glenco SP536-22 Wire Shelf 23-1/2" W X 25" D White Epoxy, 5/16" Frame 1/8" Wires 3/4" Spacing, Archer Wire Made In The Usa And Nsf Approved, Victory Vpt-119 Vpt-46 Vpt-65 Vpt-88

