Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other SP691-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glenco SP691-1 Door Gasket 24 1/2" X 62 1/2"
| Fits with Manufacturer | Glenco |
|---|---|
| Model Number | SP691-1 |
| Manufacturer Part # | SP691-1 |
| Height | 2" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glenco SP691-1 Door Gasket [ 24-1/2" X 62-1/2" ] [rubber ] [ Type R], 1/2" Mag 1" Base 5/8" High, [ Grey ] [snap-in Mount], Glenco

