Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 100055
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe 100055 Motor Start Switch Assy
Item:
#1204092
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 100055 |
| Manufacturer Part # | 100055 |
| Height | 2.2" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 100055 Motor Start Switch Assy