$733.22
$791.00
Compare Price
You save
$57.78
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 11002 3000 & 4000 Control Board
Item:
#1478193
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 11002 |
| Manufacturer Part # | 11002 |
| Height | 1" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 11002 3000 & 4000 Control Board
$733.22
$791.00
You save
$57.78
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 11002 3000 & 4000 Control Board