$4.05
$4.20
Compare Price
You save
$0.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 18-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe 18-A Table Support Screw
Item:
#1909554
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 18-A |
| Manufacturer Part # | 18-A |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 18-A Table Support Screw
$4.05
$4.20
You save
$0.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 18-A Table Support Screw