Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 215A Threaded Rubber Foot 5/8h 1/2 13
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 215A |
| Manufacturer Part # | 215A |
| Height | 1.13" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 215A Rubber Foot 5/8" Dia [ Stud 1/2"-13 ] [ Grey ], [material Hard Rubber] [ Type Foot Round ] Screw Stud, Globe Slicer "arby S" 285 300 400 500 510 685, 710 715 720 725 760 765 770 775 815 820 825.

