$188.75
$196.00
Compare Price
You save
$7.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 240045
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe 240045 Honing Stone Plated
Item:
#1834232
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 240045 |
| Manufacturer Part # | 240045 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 240045 Honing Stone Plated
$188.75
$196.00
You save
$7.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 240045 Honing Stone Plated