$482.14
$530.00
Compare Price
You save
$47.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe -450171
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe -450171 Knife Stainless Steel 13"
Item:
#1145300
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | -450171 |
| Manufacturer Part # | -450171 |
| Height | 1.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 5.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Globe -450171 Knife Stainless Steel 13"
$482.14
$530.00
You save
$47.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe -450171 Globe 3600p 3850p 3975p 4600p 4975p

