Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 456-AS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe 456-AS Lock Rod Assy
Item:
#1848959
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 456-AS |
| Manufacturer Part # | 456-AS |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 456-AS Lock Rod Assy