$21.19
$22.00
Compare Price
You save
$0.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 460046 End Weight Shaft Thumbscrew
Item:
#1478264
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 460046 |
| Manufacturer Part # | 460046 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 460046 End Weight Shaft Thumbscrew
$21.19
$22.00
You save
$0.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 460046 End Weight Shaft Thumbscrew
