Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 463-AS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe 463-AS Grinding Shaft Assy
Item:
#1849071
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 463-AS |
| Manufacturer Part # | 463-AS |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 463-AS Grinding Shaft Assy