$7.08
$8.00
Compare Price
You save
$0.92
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 65313
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe 65313 Knife Cover Insert
Item:
#1328580
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 65313 |
| Manufacturer Part # | 65313 |
| Height | 0.88" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 0.63" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Globe 65313 Knife Cover Insert
$7.08
$8.00
You save
$0.92
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 65313 Knife Cover Insert
