$3.85
$4.00
Compare Price
You save
$0.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 741-5A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe 741-5A End Weight Spacer Bumper
Item:
#1336490
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 741-5A |
| Manufacturer Part # | 741-5A |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 741-5A End Weight Spacer Bumper
$3.85
$4.00
You save
$0.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 741-5A End Weight Spacer Bumper