Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe aftermarket .
- Engineered to match existing Globe units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Globe 798B685
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 798B685 Support Knob 2 1/2 D
| Fits with Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 798B685 |
| Manufacturer Part # | 798B685 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 798B685 Slicer Chute Support Knob Black, [ 2-1/2" Dia ] [mount 3/8"-24 F Thd] 2" Long, Globe Slicer All Models.
