$2.89
$3.00
Compare Price
You save
$0.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 83-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe 83-A Chefmate Logo
Item:
#1849282
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 83-A |
| Manufacturer Part # | 83-A |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 83-A Chefmate Logo
$2.89
$3.00
You save
$0.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 83-A Chefmate Logo