$24.27
$25.20
Compare Price
You save
$0.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 952-11 Power On Lamp
Item:
#1849288
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 952-11 |
| Manufacturer Part # | 952-11 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 952-11 Power On Lamp
$24.27
$25.20
You save
$0.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 952-11 Power On Lamp