Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 955-1 Knife Guard Cover
Item:
#1478355
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 955-1 |
| Manufacturer Part # | 955-1 |
| Height | 0.75" |
| Width | 10.95" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 2.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 955-1 Knife Guard Cover
