$1.34
$1.40
Compare Price
You save
$0.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 962-19 Lock Washer Internal Too
Item:
#1909683
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 962-19 |
| Manufacturer Part # | 962-19 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 962-19 Lock Washer Internal Too
$1.34
$1.40
You save
$0.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 962-19 Lock Washer Internal Too