$146.37
$152.00
Compare Price
You save
$5.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe CHARCIRAD Cast Iron Radiant
Item:
#2232100
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | CHARCIRAD |
| Manufacturer Part # | CHARCIRAD |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe CHARCIRAD Cast Iron Radiant
$146.37
$152.00
You save
$5.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe CHARCIRAD Cast Iron Radiant
