$39.48
$41.00
Compare Price
You save
$1.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe E89269006 Side Cover Gsp30/30a
Item:
#1478417
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | E89269006 |
| Manufacturer Part # | E89269006 |
| Height | 1.45" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe E89269006 Side Cover Gsp30/30a
$39.48
$41.00
You save
$1.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe E89269006 Side Cover Gsp30/30a