Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe E89284619 Keyboard Cover Gsp30/30a
Item:
#1477685
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | E89284619 |
| Manufacturer Part # | E89284619 |
| Height | 0.3" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 11.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe E89284619 Keyboard Cover Gsp30/30a