Free Shipping
Free Shipping
$1,986.06
$3,506.00
Compare Price
You save
$1,519.94
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe GCB24G-RK 24 In Charbroiler Lava Rock
Item:
#2234148
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | GCB24G-RK |
| Manufacturer Part # | GCB24G-RK |
| Height | 15.75" |
| Width | 24" |
| Depth | 30.32" |
| Weight | 145.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe GCB24G-RK 24 In Charbroiler Lava Rock
$1,986.06
$3,506.00
You save
$1,519.94
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe GCB24G-RK 24 In Charbroiler Lava Rock