Free Shipping
Free Shipping
$2,779.13
$4,906.00
Compare Price
You save
$2,126.87
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe GCB36G-CR 36in Radiant Charbroiler Cast Iron
Item:
#2234150
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | GCB36G-CR |
| Manufacturer Part # | GCB36G-CR |
| Height | 15.75" |
| Width | 36" |
| Depth | 30.32" |
| Weight | 204.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe GCB36G-CR 36in Radiant Charbroiler Cast Iron
$2,779.13
$4,906.00
You save
$2,126.87
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe GCB36G-CR 36in Radiant Charbroiler Cast Iron