Free Shipping
Free Shipping
$571.01
$942.00
Compare Price
You save
$370.99
(39%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe GIB500-12 12 In Stick Blender Globe
Item:
#2234227
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | GIB500-12 |
| Manufacturer Part # | GIB500-12 |
| Height | 5" |
| Width | 11" |
| Depth | 24" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe GIB500-12 12 In Stick Blender Globe
$571.01
$942.00
You save
$370.99
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe GIB500-12 12 In Stick Blender Globe