Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe GLOD40 Foot (each)
Item:
#1138950
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | GLOD40 |
| Manufacturer Part # | GLOD40 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe GLOD40 Slicer Rubber Foot, Globe Chefmate Slicer Gc10 Gc12 Gc12d, , ***globe Sells In Pack Of 4 Allpoitns Sells Each***
