Free Shipping
Free Shipping
$1,021.92
$1,804.00
Compare Price
You save
$782.08
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe GPG1410 10 X 14 In Panini Grill 120v Grooved Plate
Item:
#1909907
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | GPG1410 |
| Manufacturer Part # | GPG1410 |
| Height | 11.5" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe GPG1410 10 X 14 In Panini Grill 120v Grooved Plate
$1,021.92
$1,804.00
You save
$782.08
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe GPG1410 10 X 14 In Panini Grill 120v Grooved Plate