$1.93
$2.00
Compare Price
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe H00200 Screw Flat Head
Item:
#1478434
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | H00200 |
| Manufacturer Part # | H00200 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe H00200 Screw Flat Head
$1.93
$2.00
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe H00200 Screw Flat Head
