$30.81
$32.00
Compare Price
You save
$1.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe L00481 Cm22 Chefmate Chopper Knife
Item:
#2232343
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | L00481 |
| Manufacturer Part # | L00481 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe L00481 Cm22 Chefmate Chopper Knife
$30.81
$32.00
You save
$1.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe L00481 Cm22 Chefmate Chopper Knife
