$179.12
$186.00
Compare Price
You save
$6.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe U01211069001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe U01211069001 Ods Flame Protection Ng
Item:
#1477707
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01211069001 |
| Manufacturer Part # | U01211069001 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe U01211069001 Ods Flame Protection Ng
$179.12
$186.00
You save
$6.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01211069001 Ods Flame Protection Ng
