$137.24
$150.00
Compare Price
You save
$12.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe U03051220007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe U03051220007 Thermostat Grill
Item:
#1834254
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U03051220007 |
| Manufacturer Part # | U03051220007 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe U03051220007 Thermostat Grill
$137.24
$150.00
You save
$12.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe U03051220007 Thermostat Grill