Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X01337
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe X01337 Aluminum Panel Switch Me Mbrane
Item:
#1834283
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X01337 |
| Manufacturer Part # | X01337 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X01337 Aluminum Panel Switch Me Mbrane