$13.48
$14.00
Compare Price
You save
$0.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X10005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe X10005 Thumb Screw
Item:
#1192892
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10005 |
| Manufacturer Part # | X10005 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Globe X10005 Thumb Screw
$13.48
$14.00
You save
$0.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10005 Thread Size 1/2" - #12
