$167.56
$174.00
Compare Price
You save
$6.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X10045-48 Gear Shift Lever Assembly
Item:
#1288804
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10045-48 |
| Manufacturer Part # | X10045-48 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X10045-48 Gear Shift Lever Assembly
$167.56
$174.00
You save
$6.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10045-48 Gear Shift Lever Assembly
