$61.18
$66.00
Compare Price
You save
$4.82
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X10051
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe X10051 Platinum Switch
Item:
#1288748
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10051 |
| Manufacturer Part # | X10051 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X10051 Platinum Switch
$61.18
$66.00
You save
$4.82
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10051 Platinum Switch