$26.97
$28.00
Compare Price
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X10135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe X10135 Safety Guard Spring Lock Fixture Mixture
Item:
#1834286
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10135 |
| Manufacturer Part # | X10135 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X10135 Safety Guard Spring Lock Fixture Mixture
$26.97
$28.00
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10135 Safety Guard Spring Lock Fixture Mixture