$298.54
$310.00
Compare Price
You save
$11.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X20023 Rear Guard
Item:
#1478700
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X20023 |
| Manufacturer Part # | X20023 |
| Height | 8.75" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 19.85" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X20023 Rear Guard
$298.54
$310.00
You save
$11.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X20023 Rear Guard