$21.19
$22.00
Compare Price
You save
$0.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X30140
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe X30140 Bearing
Item:
#1478858
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X30140 |
| Manufacturer Part # | X30140 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X30140 Bearing
$21.19
$22.00
You save
$0.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X30140 Bearing
