Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X40021
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe X40021 Pinion Beater (21 Tooth)
Item:
#1478883
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X40021 |
| Manufacturer Part # | X40021 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X40021 Pinion Beater (21 Tooth)
