$51.42
$53.40
Compare Price
You save
$1.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X5B04 |
| Manufacturer Part # | X5B04 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Weight | 1.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X5B04 Bushing
$51.42
$53.40
You save
$1.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X5B04 Bushing