$194.53
$202.00
Compare Price
You save
$7.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X60070-2 Capacitor Run 70mf
Item:
#1478941
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X60070-2 |
| Manufacturer Part # | X60070-2 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X60070-2 Capacitor Run 70mf
$194.53
$202.00
You save
$7.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X60070-2 Capacitor Run 70mf
